element01
element03


Aktualizované 17.9.2019 (16:50)- 1.liga



21.9.2019 Sobota

MTaO vo dvojhre veteránov / GP Open dvojhra

tenisové kurty LOKOMOTÍVA! /Juraja Slottu/

prezentácia 8:30

začiatok turnaja 9:00

občerstvenie zabezpečené

prihlásení
OPEN    
VET50+   
1.Zdeno Takáč
1.Robert Zwiržina
2.Henrich Ušák

3.Michal Vépy

4.Peter Ulehla

5.Marek Osvald

6.Jaroslav Bojňanský (2)

7.Peter Serbák (2)
8.Roman Sawicki


*************************

Víťazom prvej ligy pre sezónu 2019 sa stal tím

GEOTHERM

*************************

TITUL vo VETERÁNSKEJ lige pre ročník 2019 obhájil tím

JAF HOLZ Modranka


*************************

Víťazom druhej ligy a postup si v predstihu vybojoval tím

SMOLENICE


****************
Baráž o 1.ligu si zahrá C-TEAM proti Cavernu

**************************
GRATULUJEME



NADSTAVBA 2019


1.liga
Z
V-P
B


2.liga
Z
V-P
B

1.
 Geotherm  25
20-5
20

1.
  Smolenice  26
23-3
23

2.
Vitamín
23
15-8
15

2.
  C-Team   
25
17-8
17

3.
TSN
26
8-18
8

3.
  LTC  
25
7-18
7

4.
Jaf Holz
22
5-17
5

4.
  Draci    26
4-22
4













5.
Prima
26
17-9
17

5.
  Parateam    17
10-7
10

6.
Hrnčiarovce
26
16-10
16

6.
  Relax B 17
10-7
10

7.
Cavern
24
12-12
12

7.
  Zavar  
18
6-12
6

8.
J.B.
24
5-19
5












TABUĽKY  2019



1.liga
Z
V-P
S
B

2.liga
Z
V-P
S
B

VET 50+
Z
V-P
S
B
1.
Geotherm 42
34-8
69:20
34
1.
Smolenice 36
33-3
66:8
33
1.
JAF Holz
36
28-8
57:19
28
2.
Vitamín
40
31-9
62:21
31
2.
C-Team
36
28-8
58:19
28
2.
Empire
36
27-9
55:19
27
3.
JAF Holz
42
23-19
48:41
23
3.
LTC
36
20-16
42:40
20
3.
MOKA
36
20-16
42:34
20
4.
T S N
42
22-20
46:44
22
4.
Draci 36
17-19
41:47
17
4.
Smolenice 33
17-16
38:35
17












5.
Biogal 33
13-20
29:42
13
5.
Hrnčiarovce
41
17-24
40:52
17
5.
Relax B  36
14-22
31:49
14
6.
Kapurková  36
10-26
26:51
10
6.
   Prima   
42
17-25
37:50 17
6.
Parateam 36
12-24
29:53
12
6.
J.B. 36
8-28
18:57
8
7.
Cavern
40
14-26
31:54 14
7.
Zavar
36
2-34
11:63
2
7.





8.
J.B.
41
7-34
18:70
7






















Termínová listina turnajov "Sezóna 2019"



25.5.2019  -  Pohár RV TTL  - ročník "0" (4hra) (Jánošík/Žiška)

1.6.2019  -  MTaO dvojhra OPEN / GP dvojhra VET 50+ (Takáč, Bobák, Pallay)

6.7.2019  -  MTaO štvorhra VET 50+ / GP štvorhra OPEN (Jánošík/Žiška)










31.8.2019   -  MTaO štvorhra OPEN / GP štvorhra VET 50+ (Ušák/Ulehla)

21.9.2019  -  MTaO dvojhra VET 50+ / GP dvojhra OPEN




























element02
element04