element01
element03


1.liga
















Aktuálne kolo
NADSTAVBA 1.kolo
35.týždeň


Dohrávky









o titul












JAF HOLZ
Vitamín
26.8.Pondelok






odložené

























Geotherm
TSN
30.8.Piatok

Hrnčiarovce
Jaslovské B.
2-0


















Vitamín
Cavern
1-0















o záchranu












Prima
Cavern
26.8.Pondelok
































Jaslovské Bohunice
Hrnčiarovce
27.8.Utorok


































základná časť










18.týždeň 1.kolo

19.týždeň 2.kolo







TSN Hrnčiarovce 3-0

Hrnčiarovce Jaf Holz1-2
Hudec
Ščevík
6:4 3:6 6:2

Ulehla
Goga
3:6 0:6
Krajčovič
Ušák
6:3 7:5

Ušák/Delinčák
Uhlár/Závodný
1:6 6:3 4:6
Dobáková/Takáč
Ulehla/Delinčák
2:6 6:4 3:0 skr.

Ščevík
Hrabalík
7:5 6:4
Jaf Holz Vitamín 1-2

J. Bohunice TSN1-2
Taliga
Sawicki
1:6 4:6

Rapant
Krajčovič
0:6 2:6
Péchy
Vépy
1:6 4:6

Bobák
Hudec
2:6 3:6
Uhlár/Závodný
Jánošík/Zwiržina
6:3 6:4

Bokor/Junas
Dobáková/Šmičko
7:5 6:4
Cavern J. Bohunice 1-2

Vitamín Geotherm1-2
Bíly
Schmidt
6:2 6:3

Sawicki
Osvald
6:1 6:2
Fandl
Hrabovský
6:4 0:6 4:6

Vépy
Hains
0:6 4:6
Polák
Bokor
1:6 1:6

Jánošík/Zwiržina
Štetina/Villár
6:4 4:6 5:7
Geotherm Prima 3-0
Prima Cavern1-2
Lackovič/Osvald
Kojš/Krajčovič
7:6 6:0

Karhan
Bíly
3:6 1:6
Villár
Karhan
6:7 6:2 6:1

Krajčovič
-
W.O.
Štetina
Brveník
6:1 6:1

Brveník/Karol
Fandl/Polák
2:6 5:7







20.týždeň 3.kolo

21.týždeň 4.kolo







Cavern Hrnčiarovce 2-1

Hrnčiarovce Geotherm0-3
Bíly
Delinčák
6:1 6:1

Delinčák
Štetina
1:6 1:6
Polák
Ušák
1:6 2:6

Ušák
Hains
6:1 2:6 3:6
Fandl/Malovec
-
W.O.

Ščevík/Ulehla
Lackovič/Osvald
1:6 5:7
Vitamín Prima 2-1

Prima J. Bohunice2-1
Sawicki
Karhan
4:6 4:6

Karhan
Vyskoč
6:0 6:1
Vépy
Brveník
6:1 6:1

Krajčovič
Rapant
0:6 7:5 3:6
Jánošík/Zwiržina
Kojš/Krajčovič
6:1 6:1

Brveník/Kojš
Bobák/Schmidt
7:6 6:1
Geotherm TSN 2-1

Cavern Jaf Holz1-2
Hains
Takáč
6:3 4:6 4:6

Bíly
Goga
6:2 6:1
Štetina
Hudec
6:1 6:4

Fandl
Uhlár
0:6 0:6
Villár/Lackovič
Krajčovič/Dobáková 6:2 6:2

-
Závodný/Péchy
W.O.
Jaf Holz J. Bohunice 3-0

TSN Vitamín0-3
Uhlár
Hrabovský
6:3 6:3

Takáč
Vépy
6:7 1:6
Goga
Rapant
6:0 6:0

Hudec
Žiška
0:6 5:7
Závodný/Péchy
Bokor/Schmidt
4:6 6:1 6:1

Dobáková/Krajčovič
Jánošík/Sawicki
5:7 3:6







22.týždeň 5.kolo

23.týždeň 6.kolo







Hrnčiarovce Prima 2-1
J. Bohunice Hrnčiarovce0-3
Ščevík
Karhan
6:7 2:6

Rapant
Ušák
1:6 0:6

Ulehla
Kojš
7:5 6:3

Bobák
Ulehla
4:6 5:7
Ušák/Delinčák
Karol/Brveník
6:4 7:6

Bokor/Junas
Ščevík/Delinčák
1:6 1:6
Geotherm Cavern 3-0

Geotherm Jaf Holz2-1
Hains
Bíly
6:4 6:2

Villár
Taliga
6:1 6:1
Štetina
Malovec ml.
6:1 6:1

Hains
Péchy
6:1 6:3

Lackovič/Villár
-
W.O.

Lackovič/Osvald
Goga/Uhlár
1:6 2:6
Vitamín J. Bohunice 3-0

Prima TSN1-2
Žiška
Hrabovský
6:2 6:2

Kojš
Takáč
1:6 1:3 skr.
Sawicki
Vyskoč
6:0 6:1

Karhan
Hudec
6:1 6:2

Jánošík/Vadrna
Bokor/Schmidt
6:3 7:6

Brveník/Krajčovič
Krajčovič/Dobáková
1:6 1:1 skr.
Jaf Holz TSN 1-2

Cavern Vitamín0-3
Goga
Hudec
6:3 6:0

Polák
Vépy
1:6 1:6
Uhlár
Takáč
5:7 4:6

Malovec/Malovec
Jánošík/Zwiržina
0:6 1:6
Závodný/Péchy
Krajčovič/Dobáková
4:6 5:7

Bíly
Sawicki
2:6 2:6







24.týždeň 7.kolo











Vitamín Hrnčiarovce 2-1




Vépy
Ulehla
6:1 6:1




Žiška
Ušák
6:7 4:6




Jánošík/Zwiržina
Ščevík/Delinčák
7:5 7:6




TSN Cavern 2-1




Hudec
Polák
6:3 6:1





Krajčovič
Bíly
W.O.




Dobáková/Takáč
Fandl/Malovec
6:2 6:4




Jaf Holz Prima 3-0




Uhlár
Brveník
6:1 6:0




Goga
Karhan
7:6 6:3




Závodný/Hrabalík
Kojš/Mikuš
6:7 6:3 6:1




J. Bohunice Geotherm 0-3




Vyskoč
Osvald
5:7 0:6





Rapant
Villár
2:6 2:6





Bokor/Hrabovský
Lackovič/Štetina
2:6 6:3 2:6

























25.týždeň 8.kolo

26.týždeň 9.kolo







Hrnčiarovce TSN 1-2

Jaf Holz Hrnčiarovce1-2
Ščevík
Hudec
6:2 3:6 6:7

Goga
Ščevík
6:4 6:1
Ulehla
Takáč
1:6 3:6

Hrabalík
Delinčák 3:6 4:6

Ušák/Delinčák
Krajčovič/Dobáková
6:1 6:7 6:1

Uhlár/Závodný
Ušák/Ulehla
4:6 7:6 6:7
Vitamín Jaf Holz 3-0

TSN J. Bohunice2-1
Sawicki
Péchy
6:1 6:2

Hudec
Hrabovský
2:6 3:6
Vépy
Taliga
6:0 6:1

Dobáková/Krajčovič
Schmidt/Junas
6:3 6:0

Žiška/Jánošík
Uhlár/Goga
7:6 6:2

Takáč
Bokor
6:2 6:2
J. Bohunice Cavern 1-2

Geotherm Vitamín2-1
Hrabovský
Malovec
6:1 6:1

Villár
Vépy
3:6 1:6
Schmidt/Junas
Fandl/Polák
3:6 2:6

Štetina
Sawicki
6:2 6:3
Bokor Bíly
0:6 3:6

Hains/Osvald
Vrábel/Žiška
6:3 6:2
Prima Geotherm 1-2

Cavern Prima1-2
Karhan
Osvald
6:3 3:6 6:2

Fandl/Polák
Brveník/Mikuš
2:6 6:7

Kojš
Villár
1:6 1:6

Bíly
Kojš
6:1 6:1

Mikuš/Krajčovič
Lackovič/Hains
3:6 2:6

-
Karhan
W.O.








27.týždeň 10.kolo
prestávka
30.týždeň 11.kolo







Hrnčiarovce Cavern 1-2

Geotherm Hrnčiarovce2-1
Ulehla
Bíly
6:1 0:6 3:6

Osvald
Ulehla
6:1 6:0
Delinčák
Fandl
3:6 2:6

Štetina
Ušák
3:6 0:6

Ušák/Ščevík
Polák st./Malovec
6:3 6:3

Lackovič/Villár
Delinčák/Ščevík
6:4 6:4
Prima Vitamín 0-3

J. Bohunice Prima0-3
Karol
Vépy
5:7 2:6

Bobák
Mikuš
2:6 6:3 1:6
Brveník/Mikuš
Jánošík/Vrábel
3:6 6:7

Hrabovský
Karhan
5:7 5:7
Karhan
Sawicki
6:0 2:6 1:6

Bokor/Schmidt
Kojš/Krajčovič
2:6 5:7
TSN Geotherm 0-3

Jaf Holz Cavern2-1
Takáč
Štetina
1:6 0:6

Uhlár
Polák ml.
4:6 6:3 6:3
Hudec
Osvald
2:6 6:7

Taliga
Bíly
1:6 2:6
-
Villár/Lackovič
W.O.

Goga/Závodný
-
W.O.
J. Bohunice Jaf Holz 0-3
Vitamín TSN3-0
Bobák
Taliga
6:7 4:6

Vépy
Hudec
6:1 6:1

Vyskoč
Goga
4:6 4:6

Žiška
Krajčovič
6:1 6:2

Bokor/Schmidt
Uhlár/Péchy
1:6 1:6

Sawicki/Vrábel
Dobáková/Takáč
4:6 7:6 6:4








31.týždeň 12.kolo

32.týždeň 13.kolo







Prima Hrnčiarovce 2-1
Hrnčiarovce J. Bohunice2-0
Karhan
Ulehla
 6:2 6:3

Ušák
Hrabovský
6:3 6:1
Kojš/Brveník
Ušák/Ščevík
 2:6 4:6

Delinčák


Mikuš
Delinčák
6:2 6:1

Ulehla/Ščevík
Bokor/Junas
7:6 7:5
Cavern Geotherm 1-2

Jaf Holz Geotherm1-2
Polák m.
Villár
3:6 2:6

Taliga Osvald
2:6 1:6
Bíly
Štetina
6:3 7:6

Péchy Štetina
1:6 0:6
-
Lackovič/Osvald
W.O.

Uhlár/Goga Villár/Lackovič 6:2 6:2
J. Bohunice Vitamín 1-2
TSN Prima1-2
Vyskoč
Vépy
0:6 1:6

Hudec
Karhan
3:6 5:7
Hrabovský
Sawicki
4:6 3:6

Šmičko
Mikuš
1:6 1:6
Bokor/Schmidt
Vrábel/Zwiržina
6:2 7:6

Takáč/Dobáková
Kojš/Krajčovič
6:0 6:2
TSN Jaf Holz 2-1
Vitamín Cavern1-0
  Hudec
Taliga
6:0 3:6 6:3

Vépy
Bíly
2:6 6:2 7:5
Takáč
 Uhlár
2:6 3:6




Dobáková/Krajčovič
Goga/Závodný
6:4 3:6 6:3











33.týždeň 14.kolo
prestávka










Hrnčiarovce Vitamín 1-2



Ušák
Vépy
7:6 6:4




Delinčák
Sawicki
4:6 0:6




Ulehla/Ščevík
Vrábel/Žiška
4:6 3:6




Cavern TSN 0-3



Bíly
Takáč
4:6 5:7




-
Hudec
W.O.




-
Krajčovič/Dobáková
W.O.




Prima Jaf Holz 1-2



Mikuš
Taliga 6:0 6:2




Kojš
Hrabalík
4:6 4:6




Karhan/Brveník
Goga/Závodný
6:7 3:6




Geotherm J. Bohunice 3-0




Štetina
Schmidt
6:2 6:1




Hains
Bobák
6:1 6:1




Lackovič/Osvald
Bokor/Junas
6:4 7:5

























Nadstavba







35.týždeň

36.týždeň








o titul


o titul








Geotherm
TSN Lokotka
29.8.Piatok

Geotherm
JAF Holz






















JAF Holz
Vitamín
26.8.Pondelok

TSN Lokotka
Vitamín



odložené


















o záchranu


o záchranu







J.Bohunice
Hrnčiarovce
27.8.Utorok

Cavern
Hrnčiarovce






















Prima
Cavern
26.8.Pondelok
Prima
Jaslovské B.





























37.týždeň





o titul





Vitamín
Geotherm





JAF Holz
TSN Lokotka





o záchranu




Hrnčiarovce
Prima





Cavern
Jaslovské B.





























































































element02
element04