element01
element03


2.liga
















Aktuálne kolo
8.kolo
25.týždeň


Dohrávky








Relax B
C-Team
20.6.Štvrtok

2.kolo
18.týždeň





Draci
Zavar
2-0














Smolenice
Parateam
20.6.Štvrtok
LTC
C-Team
0-2


















Relax B
Parateam
0-1
LTC
Zavar
22.6.Sobota














4.kolo
21.týždeň





Draci
Paratem
2-0











LTC
Relax B
1-0







Draci










5.kolo
22.týždeň





Parateam
C-Team 19.6.Streda







Posledné kolo
7.kolo
24.týždeň











Draci
C-Team
0-3

6.kolo
23.týždeň

Hanák
Vomasta
4:6 3:6

LTC
Draci
2-0
Červeňák
Bojňanský
4:6 5:7

Garaj
Červeňák
7:6 5:7 6:4
Sedláček/Kojš
Melišík/Serbák
3:6 7:5 5:7




Zavar
Parateam
1-1

Relax B
Zavar
2-0
Paulech
Valent
2:6 0:6











Baroš/Žitník
Čáni/Paulíček
6:3 6:3




Smolenice
Relax B
2-1




Hrotka
Bachratý
6:0 6:0




Kudláč
Bačík
6:4 4:6 0:6




Sloboda/Bartek
Horáček/Friedrich
6:3 6:1

























18.týždeň 1.kolo

19.týždeň 2.kolo







Zavar LTC 0-3

Draci Zavar 2-0
Paulech
Mrva
2:6 0:6

Hanák
Paulech
6:1 6:1
Mitas/Žitník
Kšiňan/Novanský
2:6 4:6

Červeňák
Baroš
3:6 6:3 6:2
Baroš
Garaj
4:6 6:7




Parateam Smolenice 0-3

LTC C-Team0-2
Mikuláš
Hrotka
2:6 0:6

Mrva
Bojňanský
1:6 5:7
Valent
Kudláč
1:6 3:6




Čáni/Paulíček
Sloboda/Bartek
2:6 0:6

Novanský/Kšiňan
Vomasta/Melišík
1:6 3:6
C-Team Relax B 2-1

Relax B Parateam0-1
Serbák
Bačík
3:6 3:6

Bačík
Mikuláš
1:6 4:6
Bojňanský
Bachratý
6:3 6:1




Melišík/Vomasta
Bodoríková/Horáček
6:0 6:1




Draci


Smolenice








20.týždeň 3.kolo

21.týždeň 4.kolo
Smolenice Draci 3-0

Draci Parateam2-0
Hrotka
Červeňák
6:0 6:2

Červeňák
Paulíček
6:3 6:2
Černický
Hanák
2:6 6:4 6:2




Sloboda/Bartek
Kojš/Sedláček
6:3 6:4

Sedláček/Kojš
Valent/Mikuláš
6:3 6:0
C-Team Zavar 3-0

LTC Relax B1-0
Serbák
Baroš
1:6 6:2 6:1

Mrva
Bačík
3:6 6:3 6:4
Vomasta
Paulech
6:0 6:2




Bojňanský/Melišík
Mršťák/Žitník
6:2 6:2




Parateam LTC 1-2

Zavar Smolenice
0-3
Valent
Mrva
6:7 3:6

Paulech
Kudláč
0:6 1:6
Mikuláš
Garaj
6:4 6:2

Mitas
Hrotka
1:6 0:6
Čáni/Paulíček
Novanský/Kšinan
0:6 2:6

Baroš/Žitník
Bartek/Sloboda
3:6 4:6







Relax B



C-Team









22.týždeň 5.kolo

23.týždeň 6.kolo
Relax B Draci 2-1

LTC Draci1-0
Bačík
Červeňák
7:5 6:0

Mrva
Hanák
6:4 6:4

Bachratý
Hanák
6:3 3:6 6:4




Bodoríková/Horáček
Kojš/Sedláček
1:6 1:6




Parateam C-Team

C-Team Smolenice 3-0




Bojňanský
Kudláč
6:3 6:4




Serbák
Černický
W.O.




Vomasta/Melišík
Sloboda/Bartek
6:2 6:3
Smolenice LTC 3-0

Relax B Zavar2-0
Kudláč
Garaj
6:1 6:2

Bačík
Mitas
6:3 6:1
Černický/Sloboda
Novanský/Kšiňan
6:2 6:0

Bachratý
Baroš

Hrotka
Mrva
6:2 6:0

Horáček/Bodoríková
Mršťák/Žitník
2:6 6:2 6:3
Zavar


Parateam









24.týždeň 7.kolo




Draci C-Team 0-3




Hanák
Vomasta
4:6 3:6





Červeňák
Bojňanský
4:6 5:7




Sedláček/Kojš
Melišík/Serbák
3:6 7:5 5:7




Smolenice Relax B 2-1




Hrotka
Bachratý
6:0 6:0




Kudláč
Bačík
6:4 4:6 0:6




Sloboda/Bartek
Horáček/Friedrich
6:3 6:1




Zavar Parateam 1-1




Paulech
Valent
2:6 0:6












Baroš/Žitník
Čáni/Paulíček
6:3 6:3






LTC
































25.týždeň 8.kolo

26.týždeň 9.kolo
LTC Zavar 22.6.Sobota

Zavar Draci





















Smolenice Parateam 20.6.Štvrtok

Parateam Relax B





















Relax B C-Team 20.6.Štvrtok

C-Team LTC





















Draci


Smolenice








27.týždeň 10.kolo prestávka

30.týždeň 11.kolo
Draci Smolenice

Parateam Draci
Zavar C-Team

Relax B LTC

Relax B

C-Team

LTC Parateam

Zavar Zavar







31.týždeň 12.kolo

32.týždeň 13.kolo
Draci Relax B

Draci LTC
C-Team Parateam

Parateam

LTC Smolenice

Zavar Relax B
Zavar


Smolenice C-Team







33.týždeň 14.kolo prestávka



C-Team Draci




Relax B
Smolenice




Parateam Zavar





LTC






Nadstavba

35.týždeň
36.týždeň





1 4
3 1
2 3
4 2





5 8
7 5
6 7
8 6





37.týždeň








1 2


3 4







5 6


7 8
























































































element02
element04