element01
element03


VET 50+


Aktuálne kolo
12.kolo
34.týždeň











Jaslovské B. Empire 0-3




Schmidt
Tibenský
3:6 3:6




Lehen
Puškár
4:6 2:6




Mráz/Jakabšič
Chovanec/Toszegi
3:6 1:6


















Kapurková
Smolenice
????







































Biogal
Moka
2-0




Vépy
Maček
6:4 6:2




Melišík
Gažo
7:5 5:7 10:6
































JAF Holz


































18.týždeň 1.kolo

19.týždeň 2.kolo







J. Bohunice Moka 1-2

Biogal Jaf Holz0-3
Ján Schmidt
Kolbík
1:6 0:6

Vépy
Malženický
1:6 2:6
Mráz
Gažo
6:0 6:1

Ruisl
Závodný
2:6 7:5 10:12
Jozef Schmidt/Lehen
Selnekovič/Novák
2:6 1:6

Šujan/Melišík
Uhlár/Martinus
1:6 1:6
Jaf Holz Smolenice 3-0

Moka Empire 1-2
Závodný
Bachratý
6:1 6:1

Kolbík
Kojš
6:0 6:1
Malženický
Forner
6:4 6:1

Novák/Uhlík
Vrábel/Hlavna
3:6 3:6
Uhlár/Uhrovič
Kormúth/Fuchs
6:1 6:1

Zvolenský/Selnekovič
Puškár/Chovanec
4:6 6:7
Kapurková Empire 1-2

Smolenice J. Bohunice2-1
Zwiržina/Grančič
Toszegi/Puškár
6:2 7:5

Forner
Mráz
6:1 6:2
Tunega
Vrábel
1:6 1:6

Bachratý
J.Schmidt
4:6 6:2 4:10
Žák
Tibenský
W.O.

Kormúth/Fuchs
Kazimír/Jakabšic
6:1 6:3







Biogal



Kapurková























20.týždeň 3.kolo
P
23.týždeň 4.kolo







Kapurková Biogal 1-2

Biogal J. Bohunice1-2
Tunega
Šujan
6:4 5:7 7:10

Vépy
Mráz
3:6 4:6
Grančič
Šulko
6:3 5:7 6:10

Ruisl
Schmidt
 4:6 7:5 8:10
Jánošík/Zwiržina
Ruisl/Vépy
6:0 6:2

Šujan/Melišík
Jakabšic/Lehen
6:4 6:2
J. Bohunice Jaf Holz 0-3

Kapurková Moka2-1
J.Schmidt
Malženický
1:6 3:6

Tunega
Maček
6:2 6:3
Lehen
Závodný
1:6 7:5 1:10

Žák
Kolbík
3:6 0:6
Mráz/Jakabšic
Uhrovič/Uhlár
1:6 4:6

Grančič/Zwiržina
Selnekovič/Zvolenský
7:5 6:4
Empire Smolenice 2-1

Jaf Holz Empire2-1
Vrábel
Bachratý
6:1 6:2

Závodný
Vrábel
5:7 3:6
Kojš
Forner
2:6 2:6

Malženický
Puškár
6:3 6:1
Puškár/Toszegi
Kormúth/Fuchs
6:4 6:3

Uhlár/Uhrovič
Hlavna/Kojš
6:4 6:3
Moka




Smolenice







24.týždeň 5.kolo

25.týždeň 6.kolo







Moka Biogal 2-1

Empire Biogal3-0
Gažo
Šujan
1:6 3:6

Kojš
Vépy
6:3 6:0
Kolbík
Melišík
6:1 6:2

Vrábel
Ruisl
6:1 6:2
Novák/Selnekovič
Ruisl/Vépy
6:0 6:2

Puškár/Chovanec
Šujan/Melišík
6:4 6:1
Empire J. Bohunice 3-0

Smolenice Moka1-2
Vrábel
Mráz
6:1 6:4

Forner
Kolbík
0:6 0:6
Tibenský
Lehen
6:1 6:2

Bachratý
Gažo
6:0 6:4
Puškár/Chovanec
Schmidt/Jakabšic
6:3 6:4

Kormúth/Holický
Novák/Zvolenský
0:6 4:6
Smolenice Kapurková 3-0

Jaf Holz Kapurková 3-0
Forner
Skokan
6:1 6:1

Uhlár
Skokan
6:0 6:0
Bachratý
-
W.O.

Malženický
Grančič
6:3 6:0
Kormúth/Holický
-
W.O.

Závodný/Uhrovič
Zwiržina/Skokan
6:2 6:1
Jaf Holz


J.Bohunice









26.týždeň 7.kolo
P










Biogal Smolenice 1-2




Vépy
Forner
6:2 4:6 5:10




Šujan
Holický
4:6 2:6




Ruisl/Melišík
Fuchs/Kormúth
6:4 7:6




Moka Jaf Holz 2:1




Kolbík
Malženický
6:2 7:5




Novák/Macek Závodný/Uhrovič 2:6 4:6




Zvolenský/Selnekovič Uhlár/Salcer 6:4 7:5




J. Bohunice Kapurková 0-3



Jakabšic
Jánošík
2:6 2:6




Schmidt
Tunega
6:7 3:6




Mráz/Lehen
Grančič/Zwiržina
4:6 0:6




Empire



























30.týždeň 8.kolo

31.týždeň 9.kolo







Moka J. Bohunice 2-1

Jaf Holz Biogal3-0
Kolbík
Mráz
6:1 6:0

Malženický
Melišík
6:3 6:1
Novák
J.Schmidt
5:7 2:6

Uhjlár
Šujan
6:1 6:1
Zvolenský/Selnekovič
Jakabšič/Ťažký
6:0 6:1

Závodný/Uhovič
Ruisl/Vépy
6:2 6:1
Smolenice Jaf Holz 2-1
Empire Moka 0-3
Forner
Závodný
6:2 6:3

Tibenský
Kolbík
2:6 2:6
Bachratý
Malženický
3:6 6:3 7:10

Hlavna
Uhlík
0:1 skreč
Kormúth/Fuchs
Uhrovič/Martinus
6:7 7:5 10:8

Vrábel/Toszegi
Novák/Zvolenský
0:6 6:3 6:10
Empire Kapurková 3-0

J. Bohunice Smolenice1-2
Tibenský
-
W.O.
Lehen
Forner
1:6 6:7
Puškár
-
W.O.
Mráz
Bachratý
4:6 6:0 10:8
Vrábel/Toszegi
-
W.O.
Schmidt/Jakabšic
Kormúth/Holický
6:7 6:4 8:10







Biogal


Kapurková








32.týždeň 10.kolo

33.týždeň 11.kolo







Biogal Kapurková 3-0

J. Bohunice Biogal1-2
Vépy
Skokan
6:2 6:2

Schmidt
Vépy
6:1 6:1
Šujan
Žák
6:4 3:6 10:8

Mráz
Šujan
4:6 3:6
Šujan/Melišík
Zwiržina/Skokan
6:2 6:3

Lehen/Schmidt Jo.
Melišík/Ruisl
2:6 2:6
Jaf Holz J. Bohunice 3-0

Moka Kapurková2-1
Malženický
Schmidt
6:2 6:4

Gažo
Tunega
1:6 6:4 10:12
Uhlár
Mráz
6:2 6:1

Kolbík
Špajdel
W.O.
Závodný/Uhrovič
Lehen/Jakabšic
6:2 6:0

Novák/Zvolenský
Skokan/Zwiržina
6:4 7:5
Smolenice Empire 0-3

Empire Jaf Holz2-1
Bachratý
Tibenský
1:6 2:6

Vrábel
Uhlár
0:6 0:6
Forner
Vrábel
1:6 4:6

Tibenský
Martinus
6:0 6:1
Kormúth/Fuchs
Puškár/Krajčovič
1:6 2:6

Puškár/Krajčovič
Malženický/Uhrovič
6:3 6:4
Moka



Smolenice








34.týždeň 12.kolo
P
36.týždeň 13.kolo







Biogal Moka 2-0

Biogal Empire
Vépy
Maček
6:4 6:2




Melišík
Gažo
7:5 5:7 10:6











J. Bohunice Empire 0-3

Moka Smolenice
Schmidt
Tibenský
3:6 3:6




Lehen
Puškár
4:6 2:6




Mráz/Jakabšič
Chovanec/Toszegi
3:6 1:6




Kapurková Smolenice

Kapurková Jaf Holz 0-1






















Jaf Holz

Jaslovské B.






























37.týždeň 14.kolo











Smolenice Biogal





Empire




Jaf Holz Moka




Kapurková J. Bohunice 2-1




Jánošík
Lehen
6:2 6:2




Tunega
Mráz
1:6 4:6




Grančič/Zwiržina
Schmidt/Schmidt
6:0 6:3




























































































element02
element04