Víťaz GEOTHERM / zľava: M.Osvald,M.Štetina,P.Villár,M.Lackovič,M.Hains
FINÁLE
Geotherm Cavern 2-0
Štetina W.O.
Hains W.O.
Villár/Osvald Bíly/Polák B. zrušené
o 3.miesto
Vitamín JAF Holz 1-2
Žiška Závodný 6:2 6:2
Vépy Uhlár 2:6 1:6
Sawicki/Zwiržina Goga/Péchy W.O.
Tabuľka po základnej časťi
1. Geotherm 41 34-7 68:19 34
2. Cavern 42 24-18
53:40 24
3. Vitamín 42 23-19
50:48 23
4. Jaf Holz 42 21-21
44:47 21
5. Hrnčiarovce 41 21-20
46:46 21
6. TSN 42 19-23
47:47 19
7. Smolenice 42 14-28 31:62 14
8. Prima 42 11-32 27:62 11
Konečná tabuľka 1.ligy
1.
Geotherm
2.
Cavern
3.
Jaf Holz Modranka
4.
Vitamín
5.
Hrnčiarovce
6.
TSN Lokotka
7.
Smolenice
8.
Prima

Základná časť 2020

23.týždeň /1.kolo/
Prima Smolenice 2-1
Mikuš Hrotka 7:5 6:2
Karhan Mikláš 6:3 2:6 6:4
Brveník/Kojš Bartek/Sloboda 5:7 5:7
JAF Holz Hrnčiarovce 2-1
Goga Ulehla J. 6:2 6:2
Taliga Ušák 1:6 4:6
Uhlár/Závodný Ulehla/Ščevík  6:1 6:2
Geotherm TSN Lokotka 3-0
Štetina Takáč 6:1 5:7 6:3
Hains Hudec 6:0 6:3
Villár/Lackovič Takáč/Dobáková 4:6 6:4 7:5
Vitamín Cavern 2-1
Vépy Bíly 5:7 0:6
Žiška Malovec 6:2 6:0
Vadrna/Zwiržina Fandl/Polák st. 6:7 6:4 6:3
24.týždeň /2.kolo/
Smolenice Hrnčiarovce 1-2
Hrotka Ušák 2:6 2:6
Mikláš Ulehla J. 7:6 6:0
Černický/Sloboda Ulehla/Ščevík 3:6 0:6
Cavern Jaf Holz 1-2
Kučera A. Taliga 6:4 6:1
Polák B. Uhlár 0:6 0:6
Malovec/Fandl Závodný/Péchy 7:5 5:7 skr. M/F
TSN Lokotka Vitamín 1-2
Takáč Vépy 3:6 6:3 6:0
Hudec Sawicki 2:6 2:6
Dobáková/Krajčovič Zwiržina/Žiška 7:6 6:7 7:10
Geotherm Prima 3-0
Hains Karhan 6:4 6:7 6:2
Štetina Mikuš 6:2 6:2
Villár/Lackovč Kojš/Krajčovič 6:1 6:2
25.týždeň/3.kolo/
Smolenice Geotherm 1-2
Noška Štetina 0:6 1:6
Bartek Osvald 1:6 2:6
Hrotka/Mikláš Lackovič/Hains 7:5 6:1
Vitamín Prima 3-0
Vépy Mikuš 7:5 1:6 7:6
Žiška Karhan 7:6 2:6 6:3
Sawicki/Vadrna Kojš/Krajčovič 6:2 6:2
Jaf Holz TSN Lokotka 2-1
Uhlár Takáč 3:6 3:6
Goga Hudec 6:0 7:5
Malženický/Péchy Dobáková/Lipták 4:6 7:5 6:4
Hrnčiarovce Cavern 1-2
Ušák Poláková 4:6 6:0 6:0
Ščevík Kučera 4:6 6:2 3:6
Ulehla J./Tunega Fandl/Polák 4:6 4:6
26.týždeň/4.kolo/
Smolenice Cavern 1-2
Bartek Kučera 0:6 3:6
Noška Bíly 0:6 4:6
Hrotka/Sloboda Fandl/Malovec 6:7 7:6 6:1
TSN Lokotka Hrnčiarovce 1-2
Hudec Ščevík 3:6 6:0 5:7
Krajčovič Ulehla J. 6:0 6:4
Dobáková/Takáč Ulehla/Ušák 6:1 1:6 3:6
Prima Jaf Holz 1-2
Karhan Uhlár 2:6 5:7
Mikuš Taliga 6:0 6:1
Kojš/Brveník Závodný/Péchy 6:2 5:7 2:6
Geotherm Vitamín 3-0
Štetina Vépy 6:0 6:1
Hains Žiška 6:3 3:6 6:3
Lackovič/Osvald Sawicki/Zwiržina 2:6 7:6 6:4
27.týždeň /5.kolo/
Vitamín Smolenice 1-2
Vépy Hrotka 7:6 4:6 3:6
Sawicki Mikláš 2:6 7:6 1:6
Žiška/Hajdúch Černický/Kudláč 3:6 6:3 6:3
Jaf Holz Geotherm 1-2
Taliga Štetina 0:6 1:6
Závodný Osvald 1:6 1:6
Uhlár/Goga Lackovič/Villár 6:4 6:2
Hrnčiarovce Prima 3-0
Ulehla J. Karhan 6:4 6:3
Ščevík Krajčovič W.O.
Ulehla/Ušák Kojš/Karol 6:0 6:4
Cavern TSN Lokotka 1-2
Poláková Takáč 2:6 1:6
Bíly Hudec 6:3 6:2
Polák/Polák Dobáková/Krajčovič 1:6 4:6
28.týždeň /6.kolo/
Smolenice TSN Lokotka 1-2
Kudláč Takáč 2:6 1:6
Hrotka Hudec 3:6 6:1 6:0
Sloboda/Mikláš Dobáková/Krajčovič 3:6 2:6
Prima Cavern 1-2
Karhan Malovec 6:1 7:5
Krajčovič Fandl 2:6 4:6
Kojš/Brveník Polák st./Poláková 6:7 4:6
Geotherm Hrnčiarovce 3-0
Štetina Ščevík 6:1 6:2
Hains Ulehla J. 6:1 6:3
Villár/Osvald Ušák/Ulehla 6:3 6:1
Vitamín Jaf Holz 1-2
Vépy Uhlár 3:6 1:6
Hajdúch Taliga 3:6 3:6
Žiška/Zwiržina ZávodnýPéchy 6:4 6:1
29.týždeň /7.kolo/
Jaf Holz Smolenice 2-1
Goga Kudláč 6:1 6:1
Uhlár Noška 6:0 6:1
Závodný/Péchy Hrotka/Černický 2:6 7:5 6:7
Hrnčiarovce Vitamín 1-2
Ušák Žiška 0:6 6:1 6:1
Ulehla J. Vépy 0:6 2:6
Ulehla/Ščevík Sawicki/Zwiržina 2:6 7:6 1:6
Cavern Geotherm 1-2
Kučera Lackovič 6:7 1:6
Bíly Hains 6:1 6:2
Polák M./Poláková Villár/Štetina 2:6 3:6
TSN Lokotka Prima 3-0
Takáč Karhan 6:2 6:1
Hudec Krajčovič 6:3 6:3
Dobáková/Krajčovič Brveník/Kojš 6:1 6:3
31.týždeň /8.kolo/
Smolenice Prima 3-0
Hrotka Brveník 6:1 6:0
Mikláš Karhan 6:2 6:0
Černický/Sloboda Kojš/Krajčovič 6:3 6:3
TSN Lokotka Geotherm 0-3
Takáč Hains 2:6 2:6
Hudec Lackovič 1:6 3:6
Takáč/Dobáková Osvald/Lackovič 6:4 7:5
Cavern Vitamín 1-2
Polák M. Vépy 6:4 6:2
Bíly Sawicki 7:5 6:7 6:7
Polák/Poláková Zwiržina/Hajdúch 6:7 5:7
Hrnčiarovce Jaf Holz 2-1
Ulehla J. W.O.
Ulehla Taliga 1:6 6:3 7:5
Ušák/Ščevík Uhlár/Goga 5:7 6:4 1:6
32.týždeň /9.kolo/
Hrnčiarovce Smolenice 3-0
Ušák Kudláč 6:2 6:1
Ščevík Černický 6:1 6:4
Ušák/Ulehla Černický/Sloboda 6:7 7:5 10:8
Jaf Holz Cavern 1-2
Goga/Uhlár Polák B./Poláková 6:4 7:5
Taliga Bíly 1:6 1:6
Závodný Polák M. 1:6 1:6
Vitamín TSN Lokotka 1-2
Vépy Hudec 6:4 6:3
Sawicki Takáč 1:6 0:6
Zwiržina/Hajdúch Dobáková/Krajčovič 1:6 0:6
Prima Geotherm 1-2
Krajčovič Osvald 2:6 4:6
Karhan Lackovič 6:4 6:0
Kojš/Karol Štetina/Villár 3:6 1:6
33.týždeň /10.kolo/
Geotherm Smolenice 3-0
Štetina Sloboda 6:0 6:0
Hains Noška 6:1 6:1
Osvald/Villár Hrotka/Mikláš W.O.
Prima Vitamín 1-2
Krajčovič Hajdúch 6:1 6:0
Karhan Vépy 4:6 5:7
Brveník/Kojš Sawicki/Zwiržina 0:6 1:6
TSN Lokotka Jaf Holz 2-1
Hudec Goga 2:6 0:6
Takáč/Dobáková Uhlár/Závodný 6:4 6:3
Krajčovič Taliga 6:1 6:0
Cavern Hrnčiarovce 2-1
Polák M. Ušák 6:2 4:6 7:6
Bíly Ulehla J. 6:2 6:4
Polák B./Poláková Paťo/Ulehla 4:6 2:6
34.týždeň /11.kolo/
Cavern Smolenice 3-0
Bíly Noška 6:2 6:3
Polák M. Kudláč 6:2 6:2
Polák/Poláková Sloboda/Bartek 6:4 7:5
Hrnčiarovce TSN Lokotka 2-1
Ulehla P. Hudec 0:6 7:5 6:1
Ulehla J. Takáč W.O.
Ušák/Paťo Dobáková/Krajčovič 6:3 7:5
Jaf Holz Prima 2-1
Uhlár Brveník 6:1 6:0
Taliga Krajčovič 4:6 4:6
Závodný/Malženický Karhan/Kojš 6:4 1:6 6:3
Vitamín Geotherm 1-2
Vépy Villár 6:1 6:3
Hajdúch Osvald 2:6 3:6
Sawicki/Zwiržina Lackovič/Štetina 6:7 2:6
35.týždeň /12.kolo/
Smolenice Vitamín 1-2
Sloboda Hajdúch 2:6 1:6
Hrotka Vépy 6:2 7:5
Mikláš/Černický Zwiržina/Sawicki 5:7 6:3 4:6
Geotherm Jaf Holz 2-1
Hains Péchy 6:0 6:0
Villár Taliga 6:2 6:2
Lackovič/Osvald Uhlár/Goga 2:6 1:6
Prima Hrnčiarovce 2-1
Kojš S. Ulehla J. W.O.
Brveník Ušák 0:6 3:6
Karhan/Krajčovič Ulehla/Paťo 6:4 6:1
TSN Lokotka Cavern 0-3
Takáč Bíly 6:7 7:5 2:6
Hudec Polák M. 2:6 1:6
Dobáková/Krajčovič Polák B./Poláková W.O.
36.týždeň /13.kolo/
TSN Lokotka Smolenice 3-0
Hudec Noška 6:4 6:4
Takáč Mikláš 6:4 6:1
Dobáková/Krajčovič Kudláč/Sloboda 6:0 6:1
Cavern Prima 3-0
Polák Karhan 7:6 6:3
Bíly Brveník 6:2 6:2
Polák/Poláková Kojš/Krajčovič 6:7 6:1 6:3
Hrnčiarovce Geotherm 1-1
Ušák Hains 6:3 6:4
Ulehla Lackovič zrušené
Ušák/Ščevík Lackovič/Štetina 3:6 5:7
Jaf Holz Vitamín 1-2
Uhlár Hajdúch 6:0 6:0
Taliga Sawicki 1:6 3:6
Závodný/Malženický Vépy/Zwiržina 4:6 4:6
37.týždeň /14.kolo/
Smolenice Jaf Holz 2-1
Hrotka Uhlár 1:6 2:6
Mikláš Taliga 6:1 6:3
Noška/Sloboda Závodný/Malženický 4:6 7:5 6:2
Vitamín Hrnčiarovce 2-1
Vépy Ščevík 6:1 6:1
Sawicki Ušák 3:6 2:6
Hajdúch/Zwiržina Ulehla/Ulehla W.O.
Geotherm Cavern 3-0
Hains Polák M. 6:4 6:4
Štetina Bíly 6:1 6:0
Villár/Osvald Polák B./Poláková 6:1 6:2
Prima TSN Lokotka 2-1
Kojš Hudec 2:6 3:6
Krajčovič Krajčovič W.O.
Karhan/Brveník Dobáková/Takáč 6:2 7:5
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA