Víťaz Jaslovské Bohunice / L.Bokor, M.Rapant, D.Bobák, J.Vyskoč, M.Schmidt, V.Hrabovský, M.Drobný, M.Junas
Baráž
SmoleniceL T C3-0
HrotkaMrva6:1 6:0
MiklášTakáč6:0 6:3
Noška/ČernickýMrva/Novanský7:6 6:1
o 3.miesto
Borg C-Team1-2
BacharováKulka6:3 6:2
HanákBojňanský6:7 1:6
Sedláček/SokolovskýSerbák/Melišík6:7 4:6
o 5.miesto
ParateamZavar1-2
MikulášBaroš6:2 2:2 w.o.
PaulíčekPaulech1:6 6:3 4:6
Holický/BodorikováMršťák/Žitník3:6 6:2 6:7
Tabuľka po základnej časťi
1.Jaslovské B.4337-778:1637
2.L T C4528-17
58:4228
3.BORG4523-22
53:4923
4.C-Team4519-26
46:5919
5.Parateam4515-30
33:6215
6.Zavar4311-3327:6911
 Konečná tabuľka 2.ligy
1.
Jaslovské Bohunice
2.
L T C
3.
C-Team
4.
Team Borg
5.
Zavar
6.
Parateam

Základná časť 2020

23.týždeň /1.kolo/
J. BohuniceC-Team2-1
RapantMelišík6:2 6:1
VyskočBojňanský1:6 6:1 3:6
Bokor/SchmidtDiener/Kulka6:4 6:2
ParateamZavar1-2
ValentŽitník3:6 2:6
PaulíčekPaulech4:6 6:3 6:4
Bodoriková/ČániMitas/Mršťák2:6 4:6
LTCTeam Borg2-1
Takáč M.Sokolovský4:6 0:6
MrvaHanák4:6 6:1 6:3
NovanskýČerveňák6:4 6:3
24.týždeň /2.kolo/
C-TeamZavar1-2
BojňanskýMitas6:1 6:1
VomastaŽitník3:6 1:6
Diener/MelišíkBaroš/Mršťák6:2 3:6 4:6
Team BorgParateam2-1
SokolovskýMikuláš1:6 6:3 6:7
ČerveňákPaulíček   6:1 6:4   
Kojš/BacharováBodoriková/Čáni6:0 7:6
J. BohuniceLTC3-0
BokorMrva4:6 7:5 6:4
RapantNovanský6:2 6:1
VyskočTakáč4:6 6:1 7:6
   
25.týždeň /3.kolo/
LTCC-Team2-1
MrvaBojňanský6:2 6:4
TakáčVomasta3:6 6:4 6:3
Novanský/KšiňanMelišík/Kulka0:6 2:6
ParateamJ. Bohunice0-3
ValentHrabovský1:6 skreč
PaulíčekRapant0:6 2:6
Bodoriková/ČániBokor/Drobný1:6 1:6
ZavarTeam Borg2-1
BarošSokolovský3:6 6:3 6:4
ŽitníkČerveňák6:2 6:0
Mitas/MršťákKojš/Sedláček4:6 2:6
26.týždeň /4.kolo/
C-TeamTeam Borg2-1
BojňanskýSokolovský6:3 2:6 6:4
VomastaHanák2:6 1:6
Kulka/MelišíkKojš/Šúrik6:2 6:1
J. BohuniceZavar3-0
RapantŽitník6:1 6:3
VyskočBaroš6:2 6:4
Bokor/SchmidtRichnák/Mršťák7:5 6:2
ParateamLTC2-1
MikulášMrva7:5 7:6
Bodoriková/HolickýNovanský/Kšiňan6:4 6:1
HolickýTakáč3:6 1:6
27.týždeň /5.kolo/
C-TeamParateam2-1
BojňanskýMikuláš6:2 6:2
VomastaValent6:4 6:3
Diener/KulkaBodoriková/Holický1:6 1:6
ZavarLTC1-2
BarošTakáč2:6 3:6
PaulechMrva2:6 1:6
Mršťák/ŽitníkKšiňan/Novanský6:4 6:4
Team BorgJ. Bohunice0-3
HanákHrabovský6:7 2:6
ŠúrikRapant1:6 0:6
Kojš/BacharováBokor/Drobný5:7 3:6
29.týždeň /6.kolo/
C-TeamJ. Bohunice0-3
BojňanskýHrabovský7:5 3:6 5:7
Kulka/MelišíkVyskoč/Drobný4:6 1:6
VomastaBokor3:6 4:6
Team BorgLTC2-1
BacharováTakáč6:2 6:3
HanákMrva2:6 2:6
Sedláček/SokolovskýNovanský/Garaj6:1 6:2
ZavarParateam0-3
BarošMikuláš3:6 2:6
PaulechPaulíček2:6 4:6
Mitas/MršťákBodoriková/Holický5:7 2:6
30.týždeň /7.kolo/
ZavarC-Team0-3
BarošBojňasnký2:6 6:4 2:6
MitasVomasta4:6 2:6
Žitník/MršťákKulka/Melišík6:0 5:7 6:7
ParateamTeam Borg1-2
Holický/PaulíčekKojš/Sedláček5:7 3:6
ValentŠúrikW.O.
MikulášSokolovský6:1 6:4
LTCJ. Bohunice1-2
MrvaVyskoč5:7 6:4 7:5
TakáčBobák2:6 6:7
Novanský/GarajBokor/Schmidt6:3 2:6 3:6
31.týždeň /8.kolo/
C-TeamLTC0-3
VomastaMrva4:6 3:6
 MelišíkTakáč2:6 1:6
Bojňanský/KulkaSedlák/Novanský4:6 6:3 2:6
J. BohuniceParateam3-0
HrabovskýMikuláš7:6 7:5
RapantValent6:1 6:1
Bokor/SchmidtBodoríková/Holický7:5 7:5
Team BorgZavar2-1
BacharováBaroš6:2 6:2
HanákPaulech6:1 6:0
Sedláček/KojšMršťák/Žitník6:2 2:6 6:7
32.týždeň /9.kolo/
ZavarJ.Bohunice0-3
PaulechBokor3:6 1:6
MitasRapant0:6 1:6
Žitník/RichnákDrobný/Vyskoč1:6 2:6
Team BorgC-Team3-0
BacharováBojňanský6:1 4:6 6:0
SokolovskýVomasta4:6 6:2 6:4
Sedláček/HanákKulka/Melišík6:3 6:2
LTCParateam2-1
TakáčMikuláš3:6 6:7
MrvaValent6:0 6:0
Novasnký/SedlákHolický/Bodoriková6:3 6:1
33.týždeň /10.kolo/
ParateamC-Team2-1
MikulášVomasta4:6 6:1 6:3
ValentBojňanský0:6 2:6
Bodoríková/HolickýKulka/Melišík6:2 6:4
LTCZavar3-0
TakáčŽitník6:1 6:1
MrvaBaroš6:2 6:3
Novanský/SedlákŽitník/Mitas6:3 7:5
J. BohuniceTeam Borg1-2
VyskočHanák6:4 6:2
RapantBacharová4:6 4:6
Bokor/DrobnýSokolovský/Sedláček6:2 3:6 5:7
35.týždeň /11.kolo/
J. BohuniceC-Team3-0
RapantBojňanský6:1 7:5
VyskočVomasta6:3 6:3
Bokor/DrobnýKulka/Melišík6:1 6:2
LTCTeam Borg2-1
TakáčSokolovkský6:4 4:6 8:6
MrvaBacharová7:5 4:6 7:5
Garaj/NovanskýSedláček/Kojš2:6 1:6
ParateamZavar2-1
MikulášMitas6:3 6:2
ValentBarošW.O.
Holický/BodoríkováMršťák/Paulech6:2 2:6 6:4
36.týždeň /12.kolo/
C-TeamZavar3-0
BojňanskýŽitník6:3 6:4
VomastaBaroš6:2 6:4
Kulka/MelišíkMršťák/Mitas1:6 6:4 7:6
Team BorgParateam2-1
HanákMikuláš3:6 2:6
ŠúrikValentW.O.
Sedláček/SokolovskýBodoríková/Holický6:1 6:1
J. BohuniceLTC2-1
HrabovskýMrva6:4 6:1
RapantTakáč6:1 6:2
Bokor/SchmidtSedlák/Garaj5:7 6:3 4:6
37.týždeň /13.kolo/
LTCC-Team2-1
TakáčBojňanský3:6 7:6 6:3
SedlákVomasta6:0 7:5
Novanský/GarajMelišík/Kulka2:6 4:6
ParateamJ. Bohunice0-3
MikulášRapant2:6 3:6
PaulíčekHrabovský2:6 2:6
Bodoriková/HolickýBokor/Drobný6:3 0:6 5:7
ZavarTeam Borg2-1
PaulechBacharová2:6 0:6
BarošŠúrik6:4 7:5
Mršťák/ŽitníkSedláček/Kojš7:6 6:3
38.týždeň /14.kolo/
C-TeamTeam Borg1-2
BojňanskýČerveňák6:3 6:0
VomastaHanák3:6 3:6
MelišíkSedláček1:6 3:6
J. BohuniceZavar1-0
RapantBaroš6:1 6:2
 2hrazrušené
 4hrazrušené
ParateamLTC0-3
Bodoriková/PaulíčekSedlák/Novanský1:6 1:6
ValentTakáčW.O.
HolickýMrva1:6 0:6
39.týždeň /15.kolo/
C-TeamParateam3-0
BojňanskýMikuláš6:2 2:6 6:2
SerbákPaulíček6:2 7:6
Melišík/KulkaHolický/Bodoriková4:6 6:4 10:3
ZavarLTC0-3
PaulechMrva1:6 2:6
MitasTakáč2:6 3:6
Mršťák/ŽitníkNovanský/Sedlák4:6 4:6
Team BorgJ. Bohunice1-2
SedláčekRapant3:6 2:6
ŠúrikVyskoč1:6 1:6
Sokolovský/BacharováBokor/SchmidtW.O.
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA