BARÁŽ37.týždeň
ParateamCavern26.9.nedeľa
   
o BRONZ 
C-TEAMLTC3-0
BojňanskýTakáč 6:1 6:2
SerbákMrva7:6 (5) 3:6 10:3
Vomasta/MelišíkNovanský/Garaj2:6 7:6 (5) 6:3
o 5 miesto 
PionieriBorg0-2 *
ZolvíkSedláček5:7 6:7
DepešČerveňákzrušené
Babečka/GajarskáKojš/Sokolovský2:6 2:6
o 7.miesto 
VictoriaRelax B0-2
Vépy/GiebelBodoriková/Kotvas4:6 6:4 3:6
ŠulkoBačík6:3 6:7 4:6
ŠujanMacháč 
 KONEČNÁ TABUĽKA 2021 
 2.liga 
   
1.Prima  
2.Parateam  
3.C-TEAM 
4.L T C 
5.Team Borg 
6.Pionieri  
7.Relax B 
8.Victoria 
9.Zavar 

Tabuľka základná časť

*2.ligaZV-PSB
      
1.Prima 4743-487:843
2.Parateam 4832-1664:4232
3.C-Team 4829-1964:4629
4.L T C 4729-1860:4329
5.Pionieri 4726-2057:4526
6.Team Borg 4819-2946:6219
7.Victoria 4813-3534:7213
8.Relax B 4713-3434:7213
9.Zavar 4811-3726:7811

Základná časť

18.koloposledné kolo36.týždeň
PionieriPrima0-3 *
BabečkaKarhan 2:6 4:6 
 DepešMikuš 1:6 3:6 
 Gajarská/ZolvíkBrveník/Kojš 1:6 0:6
Team BorgLTC0-3 *
 SokolovskýMrva 1:6 5:7 
ČerveňákTakáč4:6 3:6 
Kojš/SedláčekNovanský/Garaj 6:7 7:6 6:7
ZavarC-Team0-3 *
 BarošSerbák 1:6 1:6 
MitasBojňanský1:6 2:6
Paulech/ŽitníkMelišík/Vomasta2:6 6:3 5:10
VictoriaRelax B2-1 *
 FarbiakMacháč 6:2 5:7 7:6
ŠulkoBačík6:4 6:3
 Giebel/ŠujanBodoriková/Kotvas 4:6 6:3 2:6
Parateam  
17.kolo35.týždeň
ParateamZavar3-0 *
 KarabaBaroš 6:4 6:2
 MikulášMitas 7:5 6:2 
Ulehla/Valent Žitník/Richnák 6:2 2:6 6:2
Relax BPionieri2-1 *
 MacháčBabečka 6:7 (5) 5:7
BačíkDepeš6:3 7:5
Bodoriková/KotvasGajarská/Zolvík6:1 6:4
C-TeamTeam Borg3-0 *
 BojňanskýSedláček 6:1 7:6 (5) 
SerbákČerveňák7:5 6:4
 Vomasta/MelišíkKojš/Sedláček4:6 7:6 10:4
LTCVictoria2-1 * 
 MrvaVépy 6:1 6:1
TakáčŠujan6:3 6:1
Novanský/GarajŠulko/Farbiak0:6 3:6
Prima  
16.kolo34.týždeň
PrimaRelax B2-0 *
KarhanBačík6:3 6:1
 2hra   zrušené
Kojš/BrveníkBodoriková/Kotvas6:2 6:0
Team BorgParateam0-3 *
 SedláčekMikuláš 7:6 6:7 3:6
ČerveňákKaraba1:6 3:6
Kojš/BacharováUlehla/Holický6:4 2:6 3:6 
VictoriaC-Team0-3 *
 FarbiakBojňanský 6:7 6:4 2:6
ŠujanSerbák4:6 6:1 5:7
 Vépy/ŠulkoVomasta/Melišík 2:6 4:6 
LTCPionieri1-1 
 TakáčBabečka 6:3 6:7 (3) 2:6
MrvaDepeš6:2 6:2
 4hra zrušené 
Zavar  
15.kolo33.týždeň
PionieriC-Team2-1 * 
Depeš Bojňanský 1:6 5:7 
 BabečkaVomasta 6:2 6:4
 Gajarská/Zolvík– W.O. 
ParateamVictoria1-2 *
Mikulᚊujan6:1 6:1
KarabaFarbiak3:6 6:7
Ulehla/ValentŠulko/Vépy6:3 3:6 2:6
ZavarTeam Borg1-2 *
 BarošSedláček 6:2 6:7 4:6 
RichnákČerveňák5:7 2:6
Paulech/Žitník Sokolovský/Kojš1:6 6:2 6:3
LTCPrima0-3 *
 MrvaKarhan0:6 0:6
TakáčMikuš5:7 4:6
Novanský/GarajBrveník/Kojš1:6 6:7 (0)
RelaxB  
14.kolo32.týždeň
PrimaC-Team3-0 *
KarhanSerbák6:4 6:2
Brveník/KojšVomasta/Melišík6:0 7:5
MikušBojňanský6:3 6:1
ParateamPionieri3-0 *
MikulášDepeš6:4 6:2
KarabaZolvík6:7 6:1 6:4
Ulehla/ValentGajarská/Babečka6:2 6:4
VictoriaZavar2-1 *
 Šujan Baroš6:2 6:1
 FarbiakPaulech 6:2 6:2
 Šulko/GiebelMitas/Žitník 6:7 5:7
Relax BLTC1-2 
MacháčMrva4:6 7:5 skreč
 BačíkTakáč 4:6 1:6
Bodoriková/GregušNovanský/Garaj1:6 6:4 6:4
Team Borg  
13.kolo31.týždeň
PrimaParateam2-1 *
KarhanKaraba6:2 6:0
Brveník/KrajčovičUlehla/Holický6:4 1:6 5:7
MikušZwiržina6:0 6:0
Team BorgVictoria1-2 *
 SedláčekFarbiak 5:7 3:6 
Červeňák I.Giebel  6:4 6:2
 Kojš/SedláčekŠulko/Vépy1:6 6:2 6:4
C-TeamRelax B2-1 *
 SerbákMacháč 3:6 7:5 3:6
BojňanskýBačík6:3 6:3
 Vomasta/MelišíkGreguš/Bodoriková 6:2 7:6 /4/
PionieriZavar1-2 *
BabečkaPaulech6:4 6:1
DepešBaroš6:1 3:6 2:6
 Gajarská/ZolvíkMršťák/Žitník4:6 5:7
LTC  
12.kolo30.týždeň
PrimaZavar3-0 *
 Karhan Richnák6:0 6:0 
MikušMršťák6:0 6:0
Brveník/KrajčovičBaroš/Žitník7:5 6:3
Team BorgPionieri1-2 *
 BacharováBabečka  7:5 6:1
ŠúrikDepeš 4:6 3:6 
Sedláček/KojšGajarská/Zolvík4:6 6:3 4:6
Relax BParateam2-1 *
BačíkZwiržina6:1 7:5 
MacháčMikuláš 6:4 6:2
Bodoriková/GregušUlehla/Holický5:7 2:6
LTCC-Team1-2 *
 MrvaSerbák 6:4 6:0
 TakáčBojňanský 3:6 1:6 
Novanský/GarajVomasta/Melišík6:4 5:7 10:12
Victoria  
11.kolo29.týždeň
ParateamC-Team1-2 *
KarabaSerbák6:2 2:6 5:7
ValentBojňanský1:6 3:6
Holický/UlehlaVomasta/Kulka6:3 6:4
Relax BTeam Borg1-2 *
BačíkSedláček2:6 1:6
MacháčSokolovský6:7 (0) 6:4 6:0
Kotvas/BachratýKojš/Bacharová 6:4 2:6 0:6
VictoriaPrima1-2 *
 FarbiakKrajčovič 6:3 6:1 
ŠulkoKarhan2:6 1:6
 Šujan/VépyMikuš/Brveník 0:6 4:6
LTCZavar3-0 *
 Novanský/GarajBaroš/Žitník 6:4 7:5
MrvaRichnák6:2 6:1
TakáčBaroš6:3 6:0
Pionieri  
10.kolo28.týždeň
PionieriVictoria3-0 *
 BabečkaFarbiak 7:6 7:5 
 DepešGiebel T. 6:4 6:2 
Vantruba/ZolvíkVépy/Šujan7:6 5:7 6:3 
Team BorgPrima1-2 *
SokolovskýMikuš1:6 5:7
HanákKarhan1:6 2:6
Bacharová/SedláčekKojš/Krajčovič6:3 4:6 7:6
ZavarRelax B1-2 *
BarošMacháč2:6 2:6
 ŽitníkBačík 3:6 6:4 6:4
 Paulech/MitasGreguš/Kotvas3:6  2:6
LTCParateam1-2 *
 TakáčKaraba 7:5 6:1 
 MrvaMikuláš 3:6 1:6
 Novanský/Garaj Ulehla/Valent2:6 2:6
C-Team  
9.kolo27.týždeň
PrimaPionieri3-0 *
 KarhanBabečka 6:4 6:1
MikušDepeš6:1 6:1
Kojš/BrveníkVantruba/Zolvík6:3 6:0
C-TeamZavar2-1 *
 Serbák Baroš 5:7 6:1 7:5 
BojňanskýŽitník6:2 6:1 
Vomasta/MelišíkBaroš/Žitník7:6 (13) 1:6 2:6
Relax BVictoria1-2 *
 BačíkFarbiak 4:6 3:6 
 BachratýVépy 7:6 6:3
Szalo/KotvasŠulko/Šujan3:6 0:6
LTCTeam Borg2-1 *
 TakáčSokolovský 6:3 6:0 
MrvaBacharová0:6 3:6
Novanský/GarajSedláček/Kojš6:3 3:6 6:0
Parateam  
8.kolo26.týždeň
PionieriRelax B3-0 *
BabečkaBačík6:2 7:6 (2)
DepešBachratý7:6 (4) 6:4
 Vantruba/ZolvíkBodoriková/Greguš6:4 6:3 
Team BorgC-Team1-2 *
 BacharováSerbák 7:5 6:0 
ČerveňákBojňanský2:6 2:6
Sedláček/KojšVomasta/Melišík7:5 3:6 5:10
VictoriaLTC0-3 *
 ŠujanTakáč 3:6 1:6
VépyMrva1:6 4:6
 Farbiak/Giebel st.Novanský/Garaj 3:6 6:2 5:7
ZavarParateam1-2 *
Žitník Zwiržina 6:1 6:0
 MitasMikuláš 3:6 4:6
Baroš/RichnákHolický/Ulehla1:6 1:6
Prima  
7.kolo25.týždeň
PionieriLTC2-1 *
 BabečkaMrva 6:4 6:4 
DepešTakáč6:7(3) 4:6
Vantruba/ZolvíkNovanský/Garaj7:5 6:3
ParateamTeam Borg3-0 *
 MikulášHanák 4:6 6:0 7:5 
KarabaŠúrik7:5 skreč 
Ulehla/S.HolickýSokolovský/Sedláček6:4 6:4
C-TeamVictoria3-0 *
 BojňanskýT.Giebel 6:1 6:2 
VomastaVépy6:4 6:4
 Melišík/SerbákGiebel st./Šujan 7:5 6:4 
Relax BPrima0-3 *
 Bodoriková/SzaloKojš/Brveník 0:6 0:6 
 BačíkKarhan 2:6 1:6
 BachratýKrajčovič1:6 0:6
Zavar  
6.kolo24.týždeň
PrimaLTC3-0 *
 KarhanMrva 6:0 6:3
MikušTakáč6:3 6:1
Kojš/BrveníkNovanský/Tuchyňa6:2 6:1
Team BorgZavar3-0 *
ČerveňákBaroš7:6 7:6
SokolovskýŽitník7:5 6:3
 Kojš/BacharováMršťák/Richnák 6:1 6:1
C-TeamPionieri1-2 *
 BojňanskýBabečka 6:1 3:6 4:6
 KulkaDepeš 3:6 6:7
 Vomasta/MelišíkVantruba/Zolvík 6:3 2:6 6:1 
VictoriaParateam0-3 *
 Vépy P.Mikuláš 1:6 3:6
FarbiakKaraba1:6 1:6
Poláček/GiebelHolický/Valent3:6 1:6
Relax B  
5.kolo23.týždeň
PionieriParateam1-2 *
BabečkaZwiržina6:0 6:3
DepešKaraba5:7 6:3 4:6
 Vantruba/ZolvíkUlehla/Valent 4:6 3:6
ZavarVictoria2-1 *
 BarošVépy 0:6 6:3 6:2
ŽitnikFarbiak6:4 6:4
 Richnák/MršťákGiebel/Giebel W.O.
C-TeamPrima0-3 *
 BojňanskýKarhan 1:6 1:6
SerbákMikuš5:7 5:7
Vomasta/KulkaBrveník/Kojš3:6 1:6
LTCRelax B3-0 *
 MrvaBachratý 6:1 6:1 
TakáčBačík6:2 6:3
 Garaj/NovanskýBodoriková/Greguš 6:1 5:7 6:4
Team Borg  
4.kolo22.týždeň
ParateamPrima1-2 *
Mikuláš Karhan 3:6 1:6
ZwiržinaBrveník2:6 1:6
Ulehla/HolickýKojš S./Krajčovič7:6 6:1
Relax BC-Team0-3 *
 BačíkBojňanský 7:5 2:6 2:6
BachratýSerbák3:6 6:7
Kotvas/SzaloVomasta/Melišík3:6 1:6
ZavarPionieri0-3 *
 PaulechDepeš 1:6 2:6
RichnákBabečka1:6 3:6
 Mitas/ŽitníkVantruba/Zolvík 5:7 3:6 
VictoriaTeam Borg0-3 *
 FarbiakBacharová 2:6 1:6
Vépy P.Hanák3:6 3:6
Poláček/T.GiebelSedláček/Sokolovský1:6 2:6
LTC  
3.kolo21.týždeň 
PionieriTeam Borg2-1 *
 BabečkaSokolovský7:5 6:3
 DepešHanák7:5 5:7 2:6
 Vantruba/ZolvíkČerveňák/Sedláček6:1 6:4
ParateamRelax B2-1 *
 MikulášBačík 6:1 7:5
ZwiržinaBachratý2:6 0:6
Ulehla/HolickýBodoriková/Kotvas6:1 6:0
ZavarPrima0-3 *
 BarošKarhan 0:6 2:6
 PaulechMikuš1:6 0:6
Mršťák/ŽitníkBrveník/Kojš3:6 4:6
C-TeamLTC1-2 *
Bojňanský Mrva 6:3 2:6 1:6
SerbákTakáč4:6 6:2 2:6
Melišík/VomastaNovanský/Garaj7:5 6:3
Victoria  
2.kolo20.týždeň
PrimaVictoria3-0 *
 KarhanFarbiak 6:0 6:0
BrveníkŠujan6:3 6:4
Krajčovič/KojšGiebel/Poláček6:2 6:0
Team BorgRelax B3-0 *
 Sedláček/KojšBodoriková/Friedrich6:4 6:3
ŠúrikBačík6:4 6:3
HanákBachratý3:6 6:3 6:1
ZavarLTC0-3 *
 Paulech Takáč5:7 1:6
BarošMrva1:6 4:6
Mršťák/RichnákNovanský/Garaj3:6 4:6
C-TeamParateam1-2 *
VomastaMikuláš0:6 2:6
BojňanskýZwiržina6:0 6:1
Melišík/SerbákUlehla/Karaba7:5 3:6 2:6
Pionieri  
1.kolo19.týždeň
PrimaTeam Borg3-0 *
KarhanŠúrik6:2 6:0
MikušHanák6:1 6:0
Kojš st./BrveníkKojš/Sedláček6:3 6:4
ParateamLTC1-2 *
ZwiržinaMrva0:6 1:6
ValentTakáč2:6 0:6
Ulehla/HolickýNovanský/Garaj6:4 6:0
Relax BZavar1-2 *
 BačíkBaroš  6:4 4:6 1:6
 BachratýŽitník 3:6 7:5 6:7 (2) 
 Greguš/KotvasMršťák/Richnák6:3 6:4
VictoriaPionieri0-3 *
 ŠujanBabečka7:6 (3) 1:6 3:6
 M.FarbiakDepeš 4:6 4:6
 Giebel/VépyVantruba/Žolvík 1:6 6:3 1:6
C-Team  

Sezóna 2021

1.kolo19.týždeň 2.kolo20.týždeň
 C-Team Pionieri 
ParateamLTC PrimaVictoria
Relax BZavar Team BorgRelax B
PrimaTeam Borg ZavarLTC
VictoriaPionieri C-TeamParateam
     
3.kolo21.týždeň 4.kolo22.týždeň
Victoria   LTC
PionieriTeam Borg Relax BC-Team
ZavarPrima ParateamPrima
ParateamRelax B ZavarPionieri
C-TeamLTC VictoriaTeam Borg
     
5.kolo23.týždeň 6.kolo24.týždeň
Team Borg   Relax B
ZavarVictoria PrimaLTC
PionieriParateam C-TeamPionieri
C-TeamPrima VictoriaParateam
LTCRelax B Team BorgZavar
     
7.kolo25.týždeň 8.kolo26.týždeň
Zavar   Prima
ParateamTeam Borg PionieriRelax B
C-TeamVictoria VictoriaLTC
PionieriLTC Team BorgC-Team
Relax BPrima ZavarParateam
     
9.kolo27.týždeň 10.kolo28.týždeň
Parateam   C-Team
C-TeamZavar LTCParateam
LTCTeam Borg ZavarRelax B
Relax BVictoria Team BorgPrima
PrimaPionieri PionieriVictoria
     
11.kolo29.týždeň 12.kolo30.týždeň
 Pionieri  Victoria
VictoriaPrima Team BorgPionieri
Relax BTeam Borg PrimaZavar
LTCZavar Relax BParateam
ParateamC-Team LTCC-Team
     
13.kolo31.týždeň 14.kolo32.týždeň
LTC   Team Borg
C-TeamRelax B VictoriaZavar
PrimaParateam ParateamPionieri
PionieriZavar PrimaC-Team
Team BorgVictoria Relax BLTC
     
15.kolo33.týždeň 16.kolo34.týždeň
Relax B   Zavar
LTCPrima Team BorgParateam
PionieriC-Team VictoriaC-Team
ParateamVictoria LTCPionieri
ZavarTeam Borg PrimaRelax B
     
17.kolo35.týždeň 18.kolo36.týždeň
Prima   Parateam
Relax BPionieri ZavarC-Team
LTCVictoria Team BorgLTC
C-TeamTeam Borg VictoriaRelax B
ParateamZavar PionieriPrima
     
Baráž o 1.ligu37.týždeň o umiestnenie 
7 z 1.ligy2. z 2.ligy 3.-4. 
   5.-6. 
   7.-8. 
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA