Víťaz GEOTHERM / zľava: M.Osvald,M.Štetina,P.Villár,M.Lackovič,M.Hains
FINÁLE
GeothermCavern2-0
ŠtetinaW.O.
HainsW.O.
Villár/OsvaldBíly/Polák B.zrušené
o 3.miesto
VitamínJAF Holz1-2
ŽiškaZávodný6:2 6:2
VépyUhlár2:6 1:6
Sawicki/ZwiržinaGoga/PéchyW.O.
Tabuľka po základnej časťi
      
1.Geotherm4134-768:1934
2.Cavern4224-18
53:4024
3.Vitamín4223-19
50:4823
4.Jaf Holz4221-21
44:4721
5.Hrnčiarovce4121-20
46:4621
6.TSN4219-23
47:4719
7.Smolenice4214-2831:6214
8.Prima4211-3227:6211
Konečná tabuľka 1.ligy
 
1.
Geotherm
2.
Cavern
3.
Jaf Holz Modranka
4.
Vitamín
5.
Hrnčiarovce
6.
TSN Lokotka
7.
Smolenice
8.
Prima

Základná časť 2020

23.týždeň /1.kolo/
PrimaSmolenice2-1
MikušHrotka7:5 6:2
KarhanMikláš6:3 2:6 6:4
Brveník/KojšBartek/Sloboda5:7 5:7
JAF HolzHrnčiarovce2-1
GogaUlehla J.6:2 6:2
TaligaUšák1:6 4:6
Uhlár/ZávodnýUlehla/Ščevík 6:1 6:2
GeothermTSN Lokotka3-0
ŠtetinaTakáč6:1 5:7 6:3
HainsHudec6:0 6:3
Villár/LackovičTakáč/Dobáková4:6 6:4 7:5
VitamínCavern2-1
VépyBíly5:7 0:6
ŽiškaMalovec6:2 6:0
Vadrna/ZwiržinaFandl/Polák st.6:7 6:4 6:3
24.týždeň /2.kolo/
SmoleniceHrnčiarovce1-2
HrotkaUšák2:6 2:6
MiklášUlehla J.7:6 6:0
Černický/SlobodaUlehla/Ščevík3:6 0:6
CavernJaf Holz1-2
Kučera A.Taliga6:4 6:1
Polák B.Uhlár0:6 0:6
Malovec/FandlZávodný/Péchy7:5 5:7 skr. M/F 
TSN LokotkaVitamín1-2
TakáčVépy3:6 6:3 6:0
HudecSawicki2:6 2:6
Dobáková/KrajčovičZwiržina/Žiška7:6 6:7 7:10
GeothermPrima3-0
HainsKarhan6:4 6:7 6:2
ŠtetinaMikuš6:2 6:2
Villár/LackovčKojš/Krajčovič6:1 6:2
25.týždeň/3.kolo/
SmoleniceGeotherm1-2
NoškaŠtetina0:6 1:6
BartekOsvald1:6 2:6
Hrotka/MiklášLackovič/Hains7:5 6:1
VitamínPrima3-0
VépyMikuš7:5 1:6 7:6
ŽiškaKarhan7:6 2:6 6:3
Sawicki/VadrnaKojš/Krajčovič6:2 6:2
Jaf HolzTSN Lokotka2-1
UhlárTakáč3:6 3:6
GogaHudec6:0 7:5
Malženický/PéchyDobáková/Lipták4:6 7:5 6:4
HrnčiarovceCavern1-2
UšákPoláková4:6 6:0 6:0
ŠčevíkKučera4:6 6:2 3:6
Ulehla J./TunegaFandl/Polák4:6 4:6
26.týždeň/4.kolo/
SmoleniceCavern1-2
BartekKučera0:6 3:6
NoškaBíly0:6 4:6
Hrotka/SlobodaFandl/Malovec6:7 7:6 6:1
TSN LokotkaHrnčiarovce1-2
HudecŠčevík3:6 6:0 5:7
KrajčovičUlehla J.6:0 6:4
Dobáková/TakáčUlehla/Ušák6:1 1:6 3:6
PrimaJaf Holz1-2
KarhanUhlár2:6 5:7
MikušTaliga6:0 6:1
Kojš/BrveníkZávodný/Péchy6:2 5:7 2:6
GeothermVitamín3-0
ŠtetinaVépy6:0 6:1
HainsŽiška6:3 3:6 6:3
Lackovič/OsvaldSawicki/Zwiržina2:6 7:6 6:4
27.týždeň /5.kolo/
VitamínSmolenice1-2
VépyHrotka7:6 4:6 3:6
SawickiMikláš2:6 7:6 1:6
Žiška/HajdúchČernický/Kudláč3:6 6:3 6:3
Jaf HolzGeotherm1-2
TaligaŠtetina0:6 1:6
ZávodnýOsvald1:6 1:6
Uhlár/GogaLackovič/Villár6:4 6:2
HrnčiarovcePrima3-0
Ulehla J.Karhan6:4 6:3
ŠčevíkKrajčovičW.O.
Ulehla/UšákKojš/Karol6:0 6:4
CavernTSN Lokotka1-2
PolákováTakáč2:6 1:6
BílyHudec6:3 6:2
Polák/PolákDobáková/Krajčovič1:6 4:6
28.týždeň /6.kolo/
SmoleniceTSN Lokotka1-2
KudláčTakáč2:6 1:6
HrotkaHudec3:6 6:1 6:0
Sloboda/MiklášDobáková/Krajčovič3:6 2:6
PrimaCavern1-2
KarhanMalovec6:1 7:5
KrajčovičFandl2:6 4:6
Kojš/BrveníkPolák st./Poláková6:7 4:6
GeothermHrnčiarovce3-0
ŠtetinaŠčevík6:1 6:2
HainsUlehla J.6:1 6:3
Villár/OsvaldUšák/Ulehla6:3 6:1
VitamínJaf Holz1-2
VépyUhlár3:6 1:6
HajdúchTaliga3:6 3:6
Žiška/ZwiržinaZávodnýPéchy6:4 6:1
29.týždeň /7.kolo/
Jaf HolzSmolenice2-1
GogaKudláč6:1 6:1
UhlárNoška6:0 6:1
Závodný/PéchyHrotka/Černický2:6 7:5 6:7
HrnčiarovceVitamín1-2
UšákŽiška0:6 6:1 6:1
Ulehla J.Vépy0:6 2:6
Ulehla/ŠčevíkSawicki/Zwiržina2:6 7:6 1:6
CavernGeotherm1-2
KučeraLackovič6:7 1:6
BílyHains6:1 6:2
Polák M./PolákováVillár/Štetina2:6 3:6
TSN LokotkaPrima3-0
TakáčKarhan6:2 6:1
HudecKrajčovič6:3 6:3
Dobáková/KrajčovičBrveník/Kojš6:1 6:3
31.týždeň /8.kolo/
SmolenicePrima3-0
HrotkaBrveník6:1 6:0
MiklášKarhan6:2 6:0
Černický/SlobodaKojš/Krajčovič6:3 6:3
TSN LokotkaGeotherm0-3
TakáčHains2:6 2:6
HudecLackovič1:6 3:6
Takáč/DobákováOsvald/Lackovič6:4 7:5
CavernVitamín1-2
Polák M.Vépy6:4 6:2
BílySawicki7:5 6:7 6:7
Polák/PolákováZwiržina/Hajdúch6:7 5:7
HrnčiarovceJaf Holz2-1
Ulehla J.W.O.
UlehlaTaliga1:6 6:3 7:5
Ušák/ŠčevíkUhlár/Goga5:7 6:4 1:6
32.týždeň /9.kolo/
HrnčiarovceSmolenice3-0
UšákKudláč6:2 6:1
ŠčevíkČernický6:1 6:4
Ušák/UlehlaČernický/Sloboda6:7 7:5 10:8
Jaf HolzCavern1-2
Goga/UhlárPolák B./Poláková6:4 7:5
TaligaBíly1:6 1:6
ZávodnýPolák M.1:6 1:6
VitamínTSN Lokotka1-2
VépyHudec6:4 6:3
SawickiTakáč1:6 0:6
Zwiržina/HajdúchDobáková/Krajčovič1:6 0:6
PrimaGeotherm1-2
KrajčovičOsvald2:6 4:6
KarhanLackovič6:4 6:0
Kojš/KarolŠtetina/Villár3:6 1:6
33.týždeň /10.kolo/
GeothermSmolenice3-0
ŠtetinaSloboda6:0 6:0
HainsNoška6:1 6:1
Osvald/VillárHrotka/MiklášW.O.
PrimaVitamín1-2
KrajčovičHajdúch6:1 6:0
KarhanVépy4:6 5:7
Brveník/KojšSawicki/Zwiržina0:6 1:6
TSN LokotkaJaf Holz2-1
HudecGoga2:6 0:6
Takáč/DobákováUhlár/Závodný6:4 6:3
KrajčovičTaliga6:1 6:0
CavernHrnčiarovce2-1
Polák M.Ušák6:2 4:6 7:6
BílyUlehla J.6:2 6:4
Polák B./PolákováPaťo/Ulehla4:6 2:6
34.týždeň /11.kolo/
CavernSmolenice3-0
BílyNoška6:2 6:3
Polák M.Kudláč6:2 6:2
Polák/PolákováSloboda/Bartek6:4 7:5
HrnčiarovceTSN Lokotka2-1
Ulehla P.Hudec0:6 7:5 6:1
Ulehla J.TakáčW.O.
Ušák/PaťoDobáková/Krajčovič6:3 7:5
Jaf HolzPrima2-1
UhlárBrveník6:1 6:0
TaligaKrajčovič4:6 4:6
Závodný/MalženickýKarhan/Kojš6:4 1:6 6:3
VitamínGeotherm1-2
VépyVillár6:1 6:3
HajdúchOsvald2:6 3:6
Sawicki/ZwiržinaLackovič/Štetina6:7 2:6
35.týždeň /12.kolo/
SmoleniceVitamín1-2
SlobodaHajdúch2:6 1:6
HrotkaVépy6:2 7:5
Mikláš/ČernickýZwiržina/Sawicki5:7 6:3 4:6
GeothermJaf Holz2-1
HainsPéchy6:0 6:0
VillárTaliga6:2 6:2
Lackovič/OsvaldUhlár/Goga2:6 1:6
PrimaHrnčiarovce2-1
Kojš S.Ulehla J.W.O.
BrveníkUšák0:6 3:6
Karhan/KrajčovičUlehla/Paťo6:4 6:1
TSN LokotkaCavern0-3
TakáčBíly6:7 7:5 2:6
HudecPolák M.2:6 1:6
Dobáková/KrajčovičPolák B./PolákováW.O.
36.týždeň /13.kolo/
TSN LokotkaSmolenice3-0
HudecNoška6:4 6:4
TakáčMikláš6:4 6:1
Dobáková/KrajčovičKudláč/Sloboda6:0 6:1
CavernPrima3-0
PolákKarhan7:6 6:3
BílyBrveník6:2 6:2
Polák/PolákováKojš/Krajčovič6:7 6:1 6:3
HrnčiarovceGeotherm1-1
UšákHains6:3 6:4
UlehlaLackovičzrušené
Ušák/ŠčevíkLackovič/Štetina3:6 5:7
Jaf HolzVitamín1-2
UhlárHajdúch6:0 6:0
TaligaSawicki1:6 3:6
Závodný/MalženickýVépy/Zwiržina4:6 4:6
37.týždeň /14.kolo/
SmoleniceJaf Holz2-1
HrotkaUhlár1:6 2:6
MiklášTaliga6:1 6:3
Noška/SlobodaZávodný/Malženický4:6 7:5 6:2
VitamínHrnčiarovce2-1
VépyŠčevík6:1 6:1
SawickiUšák3:6 2:6
Hajdúch/ZwiržinaUlehla/UlehlaW.O.
GeothermCavern3-0
HainsPolák M.6:4 6:4
ŠtetinaBíly6:1 6:0
Villár/OsvaldPolák B./Poláková6:1 6:2
PrimaTSN Lokotka2-1
KojšHudec2:6 3:6
KrajčovičKrajčovičW.O.
Karhan/BrveníkDobáková/Takáč6:2 7:5
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA