2. LIGA

Pionieri
Pondelok 17:00 (Lokomotíva)
Marcel Babečkamarcell398@azet.sk948 239 109
David Depešdaviddepes21@gmail.com918 254 775
Tomáš Vantrubavantrubat@gmail.com910 640 999
Lukáš Zolvíklukas.zolvik6@gmail.com948 319 537
Team Bjorna Borga
Streda 17:00 (Lokomotíva)
Matej Kojškojs.matej@gmail.com904 488 248
Marián Sedláčekmajo.sedlacek@gmail.com907 556 589
Kajo Sokolovskýkaroltt@azet.sk905 954 333
Martin Červeňákmartin.cervenak@mpsa.com908 339 841
Peter Hanákpeter.hanak16@gmail.com903 239 628
Matej Šúrikmates.sur@gmail.com949 652 152
Tatiana Bacharovátatiana.bacharova@gmail.com904 005 388
Parateam
Streda 17:00 (Lokomotíva)
Peter Mikulášp.mikulas@azet.sk905 258 621
Mario Valentmario.valent@jafholz.sk903 214 136
Peter Ulehlapeterulehla@centrum.sk904 106 793
Peter Karaba peter.karaba@fmk.sk 948 438 493
Slavomír Holickýslavhol@post.sk918 934 603
L T C
     Sobota 9:00 (Lomonosovova)
Ferko Novanskýfrantišek.novanský74@gmail.com902 538 510
Martin Takáčmartintakac72@gmail.com905 212 395
Martin Mrvamartin.mrva@gmail.com949 181 859
Pavol Garaj 918 592 940
Martina Zaťkovámaartina.z@gmail.com907 726 914
TK Prima
Pondelok 17:00 (Empire)
Stanislav Kojšstanislav.kojs@gmail.sk905 447 158
Ludovít Krajčovičl.krajčovic@gmail.com918 612 215
Marek Mikušmikus.marek@sk.sika.com903 711 023
Laco Brveníkladislav.brveník@gmail.com905 802 985
Miroslav Karhankarhan21@yahoo.de908 462 243
   
Victoria Trnava
Štvrtok 17:00 (Lokomotíva)
Irek Giebel giebel@nextra.sk 905 303 619
Tomáš Giebel    
Pavol Poláček polacek@psb.sk 903 718 721
Braňo Mišelnický branislav.miselnicky@gmail.com 907 748 939
Peter Vépy  petervepy52@gmail.com 949 745 700
Marek Farbiak marek.farbiak@gmail.com 911 730 908
Zavar
Štvrtok  17:00 (Zavar)
Adrián Baroš adobaros@gmail.com 915 717 241
Patrik Mitas patrik.mitas@gmail.com 915 517 678
Dávid Žitník davidzitnik@gmail.com 908 563 169
Matej Mršťák mmrstak8@gmail.com 915 401 376
Martin Paulech martin.paulech01@gmail.com 905 173 966
Tomáš Richnák tom.richnak@gmail.com 907 503 054
C-Team
         Štvrtok 17:00 (Lokomotíva) /2 kurty/
Jiří Vomasta vomasta@madero.sk 918 637 832
Pavol Diener pavel.diener@gmail.com 905 341 571
Igor Kulka Ikulka33@gmail.com 904 144 558
Peter Serbák info@tepujem.sk 940 773 217
Martin Melišík info@temporeal.sk 905 229 678
Jaroslav Bojňanský jaribo@centrum.sk 915 149 520
Relax B
         Štvrtok 16:00 (Lomonosova) /1 kurt/
Silvia Bodoriková silvia.bodorikova@uniba.sk 908 773 655
Dušan Repta elux987@gmail.com 907 776 963
Daniel Bachratý daniel.bachraty@gmail.com 903 028 624
Luboš Bačík realtec@realtec.sk 905 530 348
Zdenek Friedrich taboryzf@gmail.com 903 949 584
Anton Szaló antonszalo@gmail.com 905 960 935
Pavol Kotvas pavol.kotvas@gmail.com 915 748 791
Valdimír Neslušan vneslusan@gmail.com 905 569 536
 
Všetky údaje uvedené v tomto zozname sú vyhradené iba pre členov TTL a slúžia výhradne pre potreby organizácie činnosti v rámci OZ TTL.  RV TTL
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA