2. LIGA

Pionieri
Pondelok 17:00 (Lokomotíva)
Marcel Babečkamarcell398@azet.sk948 239 109
David Depešdaviddepes21@gmail.com918 254 775
Tomáš Vantrubavantrubat@gmail.com910 640 999
Lukáš Zolvíklukas.zolvik6@gmail.com948 319 537
Dominika Gajarskádomca.gajarska@gmail.com944 177 461
Team Bjorna Borga
Streda 17:00 (Lokomotíva)
Matej Kojškojs.matej@gmail.com904 488 248
Marián Sedláčekmajo.sedlacek@gmail.com907 556 589
Kajo Sokolovskýkaroltt@azet.sk905 954 333
Martin Červeňákmartin.cervenak@mpsa.com908 339 841
Peter Hanákpeter.hanak16@gmail.com903 239 628
Matej Šúrikmates.sur@gmail.com949 652 152
Tatiana Bacharovátatiana.bacharova@gmail.com904 005 388
Parateam
Streda 17:00 (Lokomotíva)
Peter Mikulášpmikulas@azet.sk905 258 621
Mario Valentmario.valent@jafholz.sk903 214 136
Peter Ulehlapeterulehla@centrum.sk904 106 793
Peter Karaba peter.karaba@fmk.sk 948 438 493
Slavomír Holickýslavhol@post.sk918 934 603
Miroslav Holickýmiroslav9@chello.sk905 747 351
Michal Zwiržinamichal.zwirzina@gmail.com904 174 448
Jaroslav Fuknajaroslav.fukna@gmail.com918 598 570
L T C
     Sobota 9:00 (Lomonosovova)
Ferko Novanskýfrantišek.novanský74@gmail.com902 538 510
Martin Takáčmartintakac72@gmail.com905 212 395
Martin Mrvamartin.mrva@gmail.com949 181 859
Pavol Garaj 918 592 940
Martina Zaťkovámaartina.z@gmail.com907 726 914
Peter Tuchyňatuchyna.peter@gmail.com 
TK Prima
Pondelok 17:00 (Empire)
Stanislav Kojšstanislavkojs@gmail.com905 447 158
Ludovít Krajčovičl.krajčovic@gmail.com918 612 215
Marek Mikušmikus.marek@sk.sika.com903 711 023
Laco Brveníkladislav.brveník@gmail.com905 802 985
Miroslav Karhankarhan21@yahoo.de908 462 243
   
Victoria Trnava
Štvrtok 17:00 (Lokomotíva)
Irek Giebelgiebel@nextra.sk905 303 619
Tomáš Giebel  
Pavol Poláčekpolacek@psb.sk903 718 721
Braňo Mišelnickýbranislav.miselnicky@gmail.com907 748 939
Peter Vépy petervepy52@gmail.com949 745 700
Marek Farbiakmarek.farbiak@gmail.com911 730 908
Ján Botík 907 706 572
Laco Šujan 905 922 047
Zavar
Štvrtok  17:00 (Zavar)
Adrián Barošadobaros@gmail.com915 717 241
Patrik Mitaspatrik.mitas@gmail.com915 517 678
Dávid Žitníkdavidzitnik@gmail.com908 563 169
Matej Mršťákmmrstak8@gmail.com915 401 376
Martin Paulechmartin.paulech01@gmail.com905 173 966
Tomáš Richnáktom.richnak@gmail.com907 503 054
C-Team
         Štvrtok 17:00 (Lokomotíva) /2 kurty/
Jiří Vomastavomasta@madero.sk918 637 832
Pavol Dienerpavel.diener@gmail.com905 341 571
Igor KulkaIkulka33@gmail.com904 144 558
Peter Serbákinfo@tepujem.sk940 773 217
Martin Melišíkinfo@temporeal.sk905 229 678
Jaroslav Bojňanskýjaribo@centrum.sk915 149 520
Relax B
         Štvrtok 16:00 (Lomonosova) /1 kurt/
Silvia Bodorikovásilvia.bodorikova@uniba.sk908 773 655
Dušan Reptaelux987@gmail.com907 776 963
Daniel Bachratýdaniel.bachraty@gmail.com903 028 624
Luboš Bačíkrealtec@realtec.sk905 530 348
Zdenek Friedrichtaboryzf@gmail.com903 949 584
Anton Szalóantonszalo@gmail.com905 960 935
Pavol Kotvaspavol.kotvas@gmail.com915 748 791
Roman Gregušroman.danubius@gmail.com 
 
Všetky údaje uvedené v tomto zozname sú vyhradené iba pre členov TTL a slúžia výhradne pre potreby organizácie činnosti v rámci OZ TTL.  RV TTL
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA